Arkadaşlık Siteleri


Arkadaşlık Siteleri

Arkadaşlık siteleri arıyor muhabbet edecek arkadaşlara ihtiyaç duyuyorsanız hoş geldiniz. Ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak chat & sohbet hizmeti veriyoruz.

İnsanlar sosyal varlıklardır. Bu sebepten ezelden beridir hep topluluk halinde yaşamışlardır. İnsanlara bahşedilmiş olan akıl ve konuşma yetisi bizleri birbirimizle iletişime geçmeye zorlamaktadır. Her insan yalnız kalmaktan ve yalnız biçimde ölmekten korkar. Belki’de bu sebepten çevremizde bulunan kafa dengi insanlarla tanışmayı ve arkadaşlık ilişkilerimizi geliştirmeyi isteriz.

Lakin şehir değişikliği, yoğun iş temposu, kırsal bölgelerde ikamet etmek ve benzeri bir takım sebeplerle arkadaş çevremizi kaybetmiş olabiliriz. Akşamları işten evimize yorgun geldiğimizde dışarı çıkmak yerine evimizde vakit geçirmek istiyor olabiliriz. Çay yada kahve eşliğinde birileriyle muhabbet ederek kaynatmayı ve istenilen bireylerle konuşup arkadaş olmayı kolaylaştıran bir ortama herkes ihtiyaç duyabilir.

Arkadaşlık sitesi olarak işte tamda bu nedenden ötürü ücretsiz olarak faaliyet göstermekteyiz. Herkesin dilediğince faydalanabilmesini istedik. Arkadaşlık siteleri genel olarak ücret talep etmektedir. Pek çok bot üyeyle bireyleri kandıran üye olmalarını sağlayan ve bot üyelerle mesaj gönderip üyelik satın alımına teşvik eden nice sitelere şahit oldum. Bu sebepten sizlere uyarımız ücretli bu türlü sitelere temkinli yaklaşın.

Hayatımız boyunca ailemizle bile paylaşamadığımız bazı şeyleri, yaşamla ilintili pek çok meseleyi arkadaşlarımızla paylaşırız. Bazen arkadaş kardeşten öte gelmez mi?. Bu denli önemli gördüğümüz bireyler arasındaki arkadaşlık ve ya eskilerin değimiyle dostluk bağı ne kadar samimi, ne denli saygılı olursa o derece uzun olur. Bireyler birbirine güven duyuyorsa ve samimiyet ve arkadaşlık olur.

Arkadaşlarınızın güvenini sarsacak fiillerde bulunmayın, saygısızca davranmayın bu arkadaşlık ilişkilerinin sonunu getirir. Güven, sadece arkadaşlık ilişkilerinde değil herkes arasında yani tüm insanların birbirleriyle iletişime geçerken önemsediği bir şeydir. Güvenin olmadığı bir ortamda vakit geçirmeyi kimse arzu etmez, bu sebepten Zamane arkadaşlık sitesi içerisinde her bireyin kurallara uyması ve başkalarına karşı nazik olması gerekmektedir. Kurallara uymayanlar, hakaret ve tehdit mesajları yollayanlar sitemizden uzaklaştırılır.

“Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim” atasözü herkes tarafından bilinir. Bu söz bize arkadaşlar arasındaki ilişkiyi çok iyi biçimde anlatmaktadır. Aile bireylerimizi seçemeyiz; ancak arkadaşlarımızı seçebiliriz. Arkadaş seçimi yaparken manavdan meyve seçer gibi görünüşlerine aldanmamak gerekir. Birey kendisine, saygı gösteren, güvenilir, iyi ve kötü günde yanında olan kişiyi arkadaş olarak seçerse isabetli olacaktır. Pek çok kişiyle tanışıyor ve merhabalaşıyoruz ancak her merhaba dediğimiz birey gerçek arkadaş değildir.

Gerçek arkadaşlık ve dostluk bağı zamanla oluşur. Karşılıklı güven ve itibarla gün geçtikçe arkadaşlık bağı güçlenir. Arkadaşlık sitesi olarak faaliyet gösteren sitemiz içerisinde’ki çoğu kullanıcımız eskidir. Real yaşamından ayrı olarak burada kendisine çevre edinmiştir. Arkadaşlık ortamından kopamayan ve sıkça ziyaret eden kullanıcılarıyla zamane.net arkadaşlık ortamını en nezih biçimde bulabileceğiniz ender arkadaşlık siteleri arasında yer almaktadır. Sizde bu ortama dahil olmak isterseniz hemen ücretsiz sohbet odaları katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir