Bedava Sohbet


Bedava Sohbet

Bedava sohbet siteleri arasında sitemiz en çok tercih edilen bedava chat sitesi olarak kalitesiyle öne çıkan bir arkadaşlık platformudur. 

Sitemiz içerisinde pek çok muhabbet odası vardır. İstediğiniz odalara katılıp dilediğinizce bedava sohbet edebilirsiniz. Bedava sohbet sitesi denildiğinde ilk akla gelen Türkiye’nin en kaliteli bedava arkadaşlık sitesi Zamane server ağına bağlantı kuracaksınız. Server ağımız’da ülkemizin en kaliteli muhabbet siteleri hizmet vermektedir.

Arkadaşlığın ne denli önemsizleştirildiğini ve değersizleştirildiğini sizlerde fark ediyorsunuz değil mi?.  Real hayatımız’da bizler, kuş uçmayan, kedi girmeyen odalarımızın tüm kapılarını ardına kadar açıyorken; “arkadaşımız” saydığımız kişi veya kişilerin kendi kapısını/kapılarını açmadığı vakit “arkadaş” olduğumuzdan katti suretle emin olmamız mümkün olmaz değil mi?.

Esasında arkadaş demek, iyi yada kötü gününde birbirinin yanında duran ve karşılıklı sevgi, anlayış gösteren; aynı zamanda birbirlerine karşı her konuda şeffaf olan kimselerdir. Yanılmıyorum değil mi?.

Günümüz koşullarına baktığımızda, birbirine “arkadaş” diye hitap eden ancak birbirlerinin halini, hatırını sadece iyi zamanlarda soranlar ne yazık ki çoğunluktadır. Bu türlü tanışıklıklar, tanış olmanın ötesine geçemezler. Ne hikmetse gülüşmeler, yapılan sulu şakalar ve ek olarak dostluk türküleri bir birleriyle paylaşılırken; içlerindeki güneş sönmeyegörsün veyahut menfaatler çakıştığı anda yollar ayrılır. Böyle bir durumda kaldıklarında birbirlerini gördüklerinde yollarını değiştirirler.

Olur da taraflardan birisi şeffaflığı tercih ederek karşı tarafı kendi öz karakterine dönmesi ve duygularını açıklamasını istediğinde onu kendisi olmaya ve açık olmaya cesaretlendirdiğinde karşı taraf kendi kolunu, şeffaf olan kişiden kurtararak “İyiyim, bir sorunum yoktur,”, “Herkesin bazen iyi olmadığı zamanlar olabilir,” benzeri gibi iyi niyetli ancak çok da sağlam zemine oturtulamayan atıştırmalık, geçiştirme cevaplarla  karşılık verebilir. “Arkadaşım” diye hitap ettiği bireyden kaçarak esasında “ben sana güven duymuyorum, beni rahat bırak” mesajı verilmektedir.

Siz, şeffaflığın ve anlaşılmanın ne denli önemli olduğunun bilincine varmışken ve karşı tarafa bunu vurgularken  karşı tarafın kendisini kara günlere hapsetmesi ve “özelinden dolayı başka birilerinin etkileniyor olmasını istememesi” gerçekten manada arkadaşlığın bir göstergesi olabilir mi?.

İnsanlar gerçekten birbirlerine kapalı kutular benzeri görünerek aralarındaki samimiyet ve dostluk bağını nasıl sağlamlaştırabilir?.

Bu nedenle istiyoruz ki bedava sohbet odaları içerisinde herkes kendisi olsun. Kendiniz gibi davranın ve bazı şeyleri konuşmaktan çekinmeyin. Dürüst olun ki burada bedava sohbet odası içinde yaşadığınız arkadaşlıklarda gerçek olsun.

Bedava sohbet sitesi içerisinde bireyler real yaşamlarında kendi aile ve arkadaş çevresinde konuşamadıkları konuları ve duygularını burada hiç tanımadığı kişilere çok daha rahat biçimde açabilmektedir. İçini dökebilmektedir. İyi ve kötü günde yargılanmaktan korkmadan kendisini yakın bulduğu kişilere kendini özgürce ifade edebilmektedir. Bedava sohbet siteleri için tercih edebileceğiniz

“Arkadaş” veya “arkadaşlık” kavramları, yegane iyi zamanları mı ya da olumlu hislerin egemen olduğu zamanlarla mı ilintilidir?.  Yoksa her duygunun, ek olarak her sırrın ve anın paylaşıldığı; yardım gerektiğinde el uzatılan, hem kol kola birlikte gülümseyen hem de omuz omuza ağlandığı zamanları’da aynı anda kapsıyor olabilir mi?.

Bedava sohbet odaları içerisinde isterseniz gerçek dostluk ve arkadaşlık bağı oluşturabilirsiniz. Dürüstlük ve samimiyet her zaman kazandırır. Burada yapmacık olmaya ve yalan dolanlara başvurmaya gerek yoktur. Bedava sohbet odası içerisinde kendinizi özgürce ifade edebilirsiniz.

Değerli ZAMANE kullanıcılarımız sizlerden bir şey rica ediyorum. Kendinize karşı her daim dürüst olun ve öncelikle şunu sorun: Arkadaşlık nedir?

Gerçekten “arkadaşlık” nasıl bir şeydir? …

Değer verdiğiniz ve tabi ki değer gördüğünüz bir ortamda gönül bağını sağlam bir şekilde kurduğunuz gönül dostlarınızla nice keyifli zamanlar geçirmeniz dileğiyle …

Bedava sohbet siteleri arasında yer alan ”ZAMANE” bedava sohbet kanallarının gerçek arkadaşlıklara vesile olmasını ve sizlerin sitemiz içerisinde hoşça vakit geçirmesini temenni ederiz, hoşça kalın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir