Bilgisayara Zamane sohbet indir, hızlı bağlan

Mirc Sohbet

Mirc sohbet odaları ücretsiz ve üyelik gerekmeden katılım imkanı sunmaktadır. Mirc chat sitesi olarak Zamane.Net kullanıcılarımızın daha kaliteli bir muhabbet deneyimi yaşaması için yeni sürüm mIRC applet ile bedava hizmet vermektedir. Mirc kanalı katılmak için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir.

Mirc sohbet siteleri arasında kalitesiyle göze çarpan Zamane.Net IRC kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır. Bizleri yalnız bırakmayan daimi kullanıcılarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Zamane sitemizin değerli mirc kullanıcıları Web appletimiz yenilenmiştir. Cep telefonlarına indirip tek tıkla muhabbete bağlanmak isteyenler için hazırlamış olduğumuz mirc mobil uygulamasını'da Google Play Store mağazasından indirebilirsiniz.

mirc sohbet odası ücretsiz hizmet vermektedir. Web sitemiz üzerinden mirc chat kanalları katılımını bedava sağlayabilirsiniz. mIRC sohbet sitesi arıyorsanız doğru adrese geldiniz. Keyifle vakit geçirmenizi dileriz. Mirc chat siteleri denildiğinde Türkiye'nin en kaliteli siteleri server ağımızda hizmet vermektedir. Sunucu içerisinde şehir, oyun, radyo ve diğer muhabbet odaları vardır.


Mirc Script

mIRC Script indir profesyonel kullanıcılar mirc programı indirmeyi tercih etmektedir. Daha hızlı bağlanmanın yanı sıra mirc script kısayol komutlarıyla istediğiniz işlemleri hızlı yapmanızı sağlar.

En iyi mirc Script indirmek isteyenler için Zamane mIRC Script v.1 operatör gelişmiş özellikleriyle dikkat çekmektedir. Sade ve kullanışlı tasarımıyla sizlerin kullanımı için hazırladığımız script açık kaynak kodlu olup istenildiği taktirde gerekli remote değişiklikleri yapılabilmektedir.


Mirc İndir

Türkçe mirc indir hizmeti veren sitemiz üzerinden ücretsiz olarak son sürüm mirc download yapabilirsiniz.
  • Türkçe Mirc 6.17 indir
  • Türkçe Mirc 6.21 indir
  • Türkçe Mirc 6.35 indir
  • Kelebek Mirc indir
  • Geveze Mirc indir
  • Mirc alem indir
  • Zurna Mirc