Bilgisayara Zamane sohbet indir, hızlı bağlan

Mynet Sohbet Yeni Sürüm

Mynet sohbet odaları yeni sürümünü kullanıma sunduk. PC ek olarak, Tablet iPhone ve Android tüm akıllı mobil cihazlarla'da yeni sürümü kullanabilirsiniz. Ayrıca bu sürümün mobil uygulamasını'da Google play mağazasında zamane.net yazarak indirebilirsiniz.

Eski mynet chat - yeni sürümü yayında. Sizlerin kullanımına sunduğumuz özellikleri çok seveceksiniz. Sade bir tasarım kullandık ancak ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri yeni sürüme ilave ettik. Ayrıca bu sürümde mirc komutlarının tümünü kullanabilirsiniz. Ayarlar kısmından istediğiniz değişikliği gerçekleştirebilirsiniz. Kanala giren yeni kullanıcıları yada ayrılanları görmek istiyorsanız ayarlar kısımından bu yeni özelliği aç kapa yapabiliyorsunuz. Ayrıca birisi size seslendiğinde sesli uyarı verme özelliği ekledik. Ek olarak rahatsız eden olduğunda engelleme özelliğinin yanı sıra özel görüşmeyi komple kapatmak yada açmak gibi yeni sürüm'de sayamadığımız daha çok özellikler ekledik. Bunları kendiniz kontrol ederek keşfedebilirsiniz. Beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Eski Mynet Sohbet

Eski mynet sohbet odaları server ağımızda mynet sohbet 18 ve mynet 40 yaş kanalları vardır. Şehir kanalı olarak İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Eskişehir, Konya, Mersin, Şanlıurfa, Manisa, Kahramanmaraş, Van, Aydın, Denizli, Tekirdağ, Muğla, Mardin, Ordu, Malatya, Trabzon, Gaziantep, Hatay, Balıkesir, Bursa kanalı var. Ayrıca oyun ve radyo kanalları mevcuttur.

Mynet sohbet eski odaları kapatarak mynet smeet olarak devam etme kararı aldı. Endişelenmeyin bu yeni bir şey değil belki 15 sene oldu. Eski mynet sohbet ekibi olarak bizler'de mynet'den ayrılarak zamane.net projesini hayata geçirdik. Mynet chat eski odaları neden kapattı, neden böyle bir şey yaptı diye merak ediyor olabilirsiniz. Konuya dair biraz bilgi aktarabilirim.

Mynet eski'den Türkiye'nin en büyük IRC sunucularından birisiydi. Ancak mynet eski yönetimi bu denli büyük bir sunucuda düzeni sağlamakta başarılı olamadı. Kanallar'da sürekli tartışmalar oluyor küfürler ortada uçuşuyor, birileri sürekli sunucuya saldırıyordu. Kendisi ilgilenemeyen yönetim sunucuyu farklı kişilere kiraya vermeye karar verdi. Para verip mynet gibi büyük bir sunucunun yönetimini alanlar'da düzeni sağlamakta başarılı olamadı. Sunucu pek çok kez el değiştirdi, her gelenin yönetimi kısa sürdü. Sunucuyu kiralayanlar masrafları çıkarmak için parayla oper ve admin satışı yapıp insanlardan para topladıktan sonra yönetimi bir sonrakine devrettiler. Sonra gelen yönetim'de admin olanları sildiği için insanları mağdur etmişlerdir.

Mynet sohbet eski yönetimi denildiğinde irc sunucusunda çok fazla yönetim değişikliği olduğu için her hangi bir yönetimden değil genel olarak tümünden bahsediyorum. Sunucuya saldırılar eksik olmadığından ve yönetim çare bulamadığından olsa gerek sunucuya mIRC Script ile girişi kapattı. Bu beni çok üzmüştü çünkü eski web girişleri hiç güzel değildi. Ozamalar web üzerinden muhabbet etmesini hiç sevmiyordum. Tüm bu sebepler'den mynet sunucusundan ekip olarak ayrıldık ve zamane.net projesini hayata geçirdik.