Zamane Sohbeti İndir

Hızlı katılmak için bilgisayara yada telefona indir.

Ücretsiz Sohbet Siteleri

Ücretsiz sohbet siteleri arıyor, bedava sohbet sitesi keyfi yaşamak istiyorsanız sitemize davetlisiniz. Hiç bir ücret ödemeden ve üye olmadan muhabbete katılabilirsiniz.

Ücretsiz sohbet siteleri arıyorsanız sitemize hoş geldiniz. Üyeliksiz ve ücretsiz sohbet sitesi olarak faaliyet gösteriyoruz.

Sitemiz üzerinden hiç bir ücret ödemeden muhabbet ortamına katılabilirsiniz. Ücretli siteler gibi üyelik satışımız yoktur. Kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyoruz.

Değerli kullanıcılarımız; sitemizden irc kanallarına bağlantı sağlayabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Mersin, Konya gibi şehir kanallarının yanı sıra oyun ve radyo odalarında vakit geçirebilirsiniz.

ücretsiz sohbet siteleri

Ücretsiz sohbet siteleri aramaya son. Zamane.net sitemizi çok seveceksiniz. Her daim odalar'da kaliteli muhabbetler ve samimi diyaloglarla kullanıcılarımız için eğlenceli bir platform oluşturmak istedik. Herkesin faydalanması ve canı istediğinde dilediğince vakit geçirebileceği sitemiz'de eğlenceli aktiviteler sizleri bekliyor.

Ücretsiz sohbet sitesi olarak her zaman sitemizi tercih edebilirsiniz. İnternet erişiminiz olduğu her yerden bilgisayar, telefon yada tablet gibi akıllı cihazlarla sitemize bağlantı kurabilirsiniz. Sitemiz içerisinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Eğlenceli muhabbetlere dahil olmak için çekinceniz olmasın. Sunucumuza bağlantı kurduktan sonra giriş yaptığınız kanalda yaşanan diyalogları takip edin. Fırsatını bulduğunuzda çekinmeden muhabbete dahil olabilirsiniz.

Pek çok farklı oda'da çok farklı konuşmalara şahit olacaksınız. İstediğiniz kanal'da takılabilir hangi muhabbeti beğendiyseniz ona katılım sağlayabilirsiniz. Ortama çabucak alışacak ve her gün yeni insanlarla tanışmaya başlayacaksınız.

Ücretsiz sohbet sitesi olarak siz değerli ziyaretçilerimize tavsiyemiz kullanmış olduğunuz takma isimleri kayıt altına almanız olacaktır. Üyelik zorunlu değildir ancak kullanmış olduğunuz ismi bir başkasının kullanmamasını isterseniz nick kayıt işlemi gereklidir.

Kayıtlı kullanıcıların sahip olacağı bir takım avantajlardan ücretsiz faydalanın. Sizlerin en iyi şekilde vakit geçirebilmesini önemsiyoruz. Bu sebepten ücretsiz sohbet siteleri olarak verdiğimiz tavsiyelere uymanız sizler için iyi olacaktır.

Çok daha keyifli biçimde ayrıca hızlı bağlanmanız için hazırlamış olduğumuz programlar vardır. Söz konusu bu programlardan bir tanesi Zamane mIRC script diğeri mobil kullanıcılar için hazırladığımız Z mobil sohbet uygulamasıdır. Bunları indirip bağlanmak daha hızlı ayrıca elinizin altında olmasıyla ulaşılabilirliği artmaktadır. Daha fazla beklemeden ücretsiz sohbet siteleri arayışınıza son verip sitemiz üzerinden bağlantı sağlayınız. Keyifle vakit geçirmenizi temenni ederiz.

Sitemiz içerisinde pek çok muhabbet odası vardır. İstediğiniz odalara katılıp dilediğinizce ücretsiz sohbet edebilirsiniz. Bedava sohbet siteleri denildiğinde ilk akla gelen Türkiye'nin en kaliteli bedava sohbet sitesi Zamane server ağına bağlantı kuracaksınız. Server ağımız'da ülkemizin en kaliteli ücretsiz sohbet siteleri hizmet vermektedir.

Bedava Chat Sitesi

Bedava chat siteleri kalitesiyle öne çıkan sitemiz en çok tercih edilen ücretsiz chat sitesi dir.

Arkadaşlığın ne denli önemsizleştirildiğini ve değersizleştirildiğini sizlerde fark ediyorsunuz değil mi?.  Real hayatımız'da bizler, kuş uçmayan, kedi girmeyen odalarımızın tüm kapılarını ardına kadar açıyorken; “arkadaşımız” saydığımız kişi veya kişilerin kendi kapısını/kapılarını açmadığı vakit “arkadaş” olduğumuzdan katti suretle emin olmamız mümkün olmaz değil mi?.

Esasında arkadaş demek, iyi yada kötü gününde birbirinin yanında duran ve karşılıklı sevgi, anlayış gösteren; aynı zamanda birbirlerine karşı her konuda şeffaf olan kimselerdir. Yanılmıyorum değil mi?.

Günümüz koşullarına baktığımızda, birbirine “arkadaş” diye hitap eden ancak birbirlerinin halini, hatırını sadece iyi zamanlarda soranlar ne yazık ki çoğunluktadır. Bu türlü tanışıklıklar, tanış olmanın ötesine geçemezler. Ne hikmetse gülüşmeler, yapılan sulu şakalar ve ek olarak dostluk türküleri bir birleriyle paylaşılırken; içlerindeki güneş sönmeyegörsün veyahut menfaatler çakıştığı anda yollar ayrılır. Böyle bir durumda kaldıklarında birbirlerini gördüklerinde yollarını değiştirirler.

Olur da taraflardan birisi şeffaflığı tercih ederek karşı tarafı kendi öz karakterine dönmesi ve duygularını açıklamasını istediğinde onu kendisi olmaya ve açık olmaya cesaretlendirdiğinde karşı taraf kendi kolunu, şeffaf olan kişiden kurtararak “İyiyim, bir sorunum yoktur,”, “Herkesin bazen iyi olmadığı zamanlar olabilir,” benzeri gibi iyi niyetli ancak çok da sağlam zemine oturtulamayan atıştırmalık, geçiştirme cevaplarla  karşılık verebilir. “Arkadaşım” diye hitap ettiği bireyden kaçarak esasında “ben sana güven duymuyorum, beni rahat bırak” mesajı verilmektedir.

Siz, şeffaflığın ve anlaşılmanın ne denli önemli olduğunun bilincine varmışken ve karşı tarafa bunu vurgularken  karşı tarafın kendisini kara günlere hapsetmesi ve “özelinden dolayı başka birilerinin etkileniyor olmasını istememesi” gerçekten manada arkadaşlığın bir göstergesi olabilir mi?.

İnsanlar gerçekten birbirlerine kapalı kutular benzeri görünerek aralarındaki samimiyet ve dostluk bağını nasıl sağlamlaştırabilir?.

Ücretsiz chat sitesi zamane.net içerisinde bireyler real yaşamlarında kendi aile ve arkadaş çevresinde konuşamadıkları konuları ve duygularını burada hiç tanımadığı kişilere çok daha rahat biçimde açabilmektedir. İçini dökebilmektedir. İyi ve kötü günde yargılanmaktan korkmadan kendisini yakın bulduğu kişilere kendini özgürce ifade edebilmektedir. Bedava chat siteleri için tercih edebileceğiniz

“Arkadaş” veya “arkadaşlık” kavramları, yegane iyi zamanları mı ya da olumlu hislerin egemen olduğu zamanlarla mı ilintilidir?.  Yoksa her duygunun, ek olarak her sırrın ve anın paylaşıldığı; yardım gerektiğinde el uzatılan, hem kol kola birlikte gülümseyen hem de omuz omuza ağlandığı zamanları'da aynı anda kapsıyor olabilir mi?.

Değerli ZAMANE kullanıcılarımız sizlerden bir şey rica ediyorum. Kendinize karşı her daim dürüst olun ve öncelikle şunu sorun: Arkadaşlık nedir?

Gerçekten “arkadaşlık” nasıl bir şeydir? ...

Değer verdiğiniz ve tabi ki değer gördüğünüz bir ortamda gönül bağını sağlam bir şekilde kurduğunuz gönül dostlarınızla nice keyifli zamanlar geçirmeniz dileğiyle ...

Bedava chat siteleri arasında yer alan ''ZAMANE'' chat sitesi muhabbet kanallarının gerçek arkadaşlıklara vesile olmasını ve sizlerin sitemiz içerisinde hoşça vakit geçirmesini temenni ederiz, hoşça kalın ...

Mynet Sohbet   Kelebek Sohbet   İslami Sohbet   Bizimmekan   Sohbet   Mirc Sohbet   Canlı Sohbet Siteleri